Magnetinis rezonansas Kaune

Rinktis artimiausią laiką: 
 
Su siuntimu tyrimai NEMOKAMI. Valdykite vizitą sms žinute!

Magnetinis rezonansas

Ar jums reikia atlikti magnetinio rezonanso tyrimą Kaune? Jūs atėjote į tinkamą vietą! Šiame straipsnyje mes aptarsime viską, ką reikia žinoti apie šią procedūrą.

Kas Yra Magnetinis Rezonansas?

Magnetinis rezonansas yra neinvazinis tyrimas, kuris naudoja magnetinį lauką ir radijo bangas, kad gautų detalią informaciją apie kūno organus ir struktūras. Tai yra saugus ir efektyvus būdas diagnozuoti įvairias sveikatos problemas.

Kodėl Pasirinkti Magnetinį Rezonansą?

  • Patyrę specialistai
  • Moderni įranga

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ar procedūra yra skausminga?

Ne, magnetinio rezonanso tyrimas nėra skausmingas.

Ar reikia specialaus pasirengimo?

Priklauso nuo to, koks tyrimas bus atliekamas. Jūsų gydytojas pateiks visą reikiamą informaciją.

Magnetinis rezonansas Kaune yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės sveikatos priežiūros paslaugų. Neabejokite ir kreipkitės į mūsų specialistus. Magnetinio rezonanso tomografija (MRT) – naujos kartos tyrimas, pakeitęs medicinos diagnostikos lygį. MRT tyrmas itin saugus nes jame naudojamas magnetinis laukas. Tyrimo metu prašysime nejudėti, kad būtų išgauti maksimaliai kokybiški vaizdai. Tyrimas gali trukti nuo 30-60 min. Jeigu jaučiama uždarų patalpų baimė (klaustrofobija) mūsų klinikoje naudojamas HITACHI magnetas padės išvengti diskomforto. Po tyrimo geriausi gydytojai radiologai įvertins vaizdus ir parašys rezultatus į elektroninę paciento sistemą (esveikata.lt). Su siuntimu MRT tyrimas apmokamas - TLK. Mokamam tyrimui gydytojo siuntimas nereikalingas.