Diagnoze.lt klinikos gydytojai kėlė kvalifikaciją

2022-12-29     /     Echoskopija
Siekiant aukščiausių rezultatų pacientų gydyme diagnoze.lt klinikos komanda kėlė kvalifikaciją specialiuose skausmo medicinos kursuose, rengtuose LSMUL ligoninėje.
Kas yra skausmo klinika? Dar vadinamos skausmo valdymo klinikomis, yra sveikatos priežiūros įstaigos, kurios daugiausia dėmesio skiria lėtinio skausmo diagnostikai ir valdymui. Yra dviejų rūšių. Pagrindinis dėmesys skiriamas procedūroms, skirtoms kovoti su tam tikro tipo skausmais, pavyzdžiui, kaklo ir nugaros skausmais. Kita, kartais vadinama tarpdisciplinine klinika, kuris vadovaujasi holistiniu požiūriu į žmogų. Skausmo komandą sudaro:
Slaugytojai ir gydytojai, Psichologai, Kineziterapeutai, Darbo ir profesijos terapeutai, Dietologai. Invazinio skausmo gydymo specialistai.
Be vaistų, šios klinikos gali padėti valdyti skausmą fizinėmis, elgesio ir psichologinėmis terapijomis. Jie taip pat gali išmokyti jus apie jūsų skausmą, patarti keisti gyvenimo būdą ir pasiūlyti papildomą ar alternatyvią mediciną. Tai gali būti:
Akupunktūra, Kognityvinė elgesio terapija, Vandens terapija, Masažas. Koks tikslas?
Sumažinti skausmą ir pagerinti gyvenimo kokybę. Gydymas skausmo klinikoje gali atkurti įgūdžius valdyti lėtinį skausmą ir padėti jums geriau veikti savarankiškai, atstatant darbingumą. Diagnoze.lt klinika specializuosis medikamentiniame ir invaziniame skausmo gydyme.