Lietuvos kariuomenė ir diagnoze.lt klinikos pasirašė sutartį, kuri užtikrins Lietuvos kariuomenės narių sveikatos priežiūrą ir medicininę pagalbą.

2023-10-21     /     Echoskopija
Ši sutartis yra reikšmingas žingsnis užtikrinant kariuomenės narių gerovę ir galimybę gauti aukščiausios kokybės medicininę pagalbą.
Sutartyje numatyta, kad diagnoze.lt klinikos specialistai teiks kariuomenės nariams ambulatorines konsultacijas, ištyrimus ir gydymą, taip pat suteiks išsamesnį atramos ir judėjimo aparato ištyrimą. Kariuomenės nariams diagnoze.lt klinikos medikai atliks radiologinius tyrimus, kurie yra būtini, siekiant užtikrinti kariuomenės narių sveikatą ir pasirengimą tarnybai. Kiekvienam kariuomenės nariui bus teikiamos individualios medicininės paslaugos, atsižvelgiant į jo poreikius. Ši sutartis yra svarbus žingsnis užtikrinant Lietuvos kariuomenės narių medicininę priežiūrą ir gerovę. Ji padės užtikrinti, kad visi kariuomenės nariai gautų aukščiausios kokybės medicininę pagalbą. Diagnoze.lt klinikos ir Lietuvos kariuomenė siekia užtikrinti, kad visi kariuomenės nariai būtų geriausioje galimoje sveikatos būsenoje vykdant savo tarnybą. „Džiaugiamės, kad galėsime padėti mūsų kariuomenės nariams. Visapusiškos pagalbos suteikimas prisidės prie geros Lietuvos kariuomenės visų specialistų sveikatos. Didžiausioje radiologijos klinikoje Kaune tai neturėtų tapti dideliu iššūkiu. Iki šiol atlikome daugybę tyrimų savalaikiai jau nevienam kariuomenės bei kitų tarnybų (policijos, greitosios medicinos pagalbos) specialistams. Ši sutartis sudaryta labai natūraliai ir logiškai.“ – sakė diagnoze.lt klinikos, radiologijos skyriaus vėdėjas Julius Vidikas.